5 Şubat 2015 Perşembe

En önemli sorunun cevabı!

Bir çok kişinin bana sorduğu sorunun (ne oluyor?) cevabı. Umarım sizde bir şeyleri uyandırır.

İçinde bulunduğumuz çağ, daha önce yaşanmamış, çok farklı enerjileri barındıran bir dönemdir. Çoğumuzun artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını hissetmesinin ama ne olduğu konusunda anlamakta zorlanmasının sebebi de budur. 

Hür iradeniz hiç olmadığı kadar devrede. Seçimleriniz çok önemli bir hale geldi. Başkalarını suçlama ve kurbanı oynama artık işe yaramayacak. Yaptığınız-yapmadığınız her ne varsa, çok kısa bir süre içinde karşılık göreceksiniz! Ektiğinizi hemen biçeceksiniz. Yalan söylemek, hak yemek yok! En önemlisi kendi hakkınızı yemek de, kendinize ihanet etmek de yok! Kısacası; artık tolerans yok! 

Şunu bilmeniz faydalı olacaktır; Eski düşünce yapınızı terk etmediğiniz, sıkı sıkıya tutunduğunuz, hesap-kitap yaptığınız, egonuza teslim olduğunuz, anlayış ve sevgi geliştirmediğiniz kısacası daha üst bir bilince sıçramadığınız müddetçe maddi manevi her alanda sıkıntı yaşamaya devam edecek ve korkarım bir yerde dibe vuracaksınız! Yine de bu durum sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü dibe vurmadan kendinizle yüzleşme cesareti gösteremezsiniz!-tıpkı benim yaşadığım gibi-

Yapmanız gereken şey belli: değişmeniz gerekiyor! Değişime direndiğiniz her saniye zorlanacaksınız. İnatla bu halde kalmaya devam ederseniz EVREN nihai planı devreye sokacak ve sizi ölmeden önce öldürecektir!

Şehirli Mistik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder